*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی > نمایش اخبار 


گروه خبری: اخبار افق  | تاریخ:1397/01/27 | ساعت:٢٢:٢٢ | شماره خبر:٣٩٩٢٠٤ |  


    آیت‌الله‌العظمی‌نوری همدانی  دشمن در پی تضعیف مرجعیت و حوزه‌های علمیه است

دشمن در پی تضعیف مرجعیت و حوزه‌های علمیه است

  انگلیس به‌وسیله شیعه لندنی فتنه دیگری به‌پا کرده و آن‌ها به‌دنبال بدل‌سازی در مرجعیت هستند و به خیال خام خود می‌خواهند حوزه‌های علمیه و مرجعیت را تضعیف کنند. به گزارش خبرگزاری حوزه، حضرت آیت‌الله نوری همدانی، در درس خارج فقه در مسجد اعظم قم، با اشاره به خطبه 50 نهج‌البلاغه، اظهار داشتند: در زمان ما فتنه فراوان است و این فتنه از گذشته نیز وجود داشته است؛ سلاح جنگ سخت، موشک و میدان جنگ است؛ اما سلاح در جنگ نرم، عقل و بصیرت است...  

  


 

انگلیس بهوسیله شیعه لندنی فتنه دیگری بهپا کرده و آنها بهدنبال بدلسازی در مرجعیت هستند و به خیال خام خود میخواهند حوزههای علمیه و مرجعیت را تضعیف کنند.

 

به گزارش خبرگزاری حوزه، حضرت آیتالله نوری همدانی، در درس خارج فقه در مسجد اعظم قم، با اشاره به خطبه 50 نهجالبلاغه، اظهار داشتند: در زمان ما فتنه فراوان است و این فتنه از گذشته نیز وجود داشته است؛ سلاح جنگ سخت، موشک و میدان جنگ است؛ اما سلاح در جنگ نرم، عقل و بصیرت است.

این مرجع تقلید ابراز داشتند: دشمنان بهدنبال نفوذ در حوزههای علمیه میباشند؛ چون میدانند که مردم از حوزههای علمیه تبعیت میکنند و بزرگان آنرا جانشین امام میدانند.

ایشان با اشاره به یکی از فتنهها در گذشته، خاطرنشان ساختند: بعداز جریان تحریم تنباکو وقتی دشمنان، نفوذ مرجعیت را دیدند، فتنههایی درست کرده و توانستند شیخ فضلالله نوری را به دار بیاویزند.

معظمله با تأکید بر اینکه حوزویان باید مجهز بوده و با بصیرت کامل مقابل فتنههای دشمنان ایستادگی کنند، تصریح کردند: انگلیس بهوسیله شیعه لندنی فتنه دیگری بهپا کرده و بهدنبال بدلسازی در مرجعیت هستند و به قول خودشان و با خیال خام خود میخواهند حوزههای علمیه و مرجعیت را تضعیف کنند.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

شنبه ٢٤ آذر ١٣٩٧
جستجوی وب
کانال تلگرام
با افق حوزه به روز باشید
با
کانال تلگرام