*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی >  ویژه‌نامه‌ها > مدرسین 


مدرسین شماره خبر: ٣٦٢٩٣١ ١٢:٢٩ - 1394/03/31   آية‌اللّه يزدي ارسال به دوست نسخه چاپي


آية‌اللّه يزدي

ديدار هيئت‌رئيسه مجمع عمومي جامعه مدرسين با آية‌اللّه يزدي


اعضای هیئت‌رئیسه مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، با رئیس شورای‌عالی این جامعه، دیدار و گفتگو کردند.

اعضای هیئترئیسه مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، با رئیس شورایعالی این جامعه، دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش خبرگزاری حوزه، در این دیدار آیةالله یزدی بر ضرورت توجه مجمع عمومی جامعه مدرسین به مباحث و مسایل حوزه تأکید کرد.

رئیس شورایعالی جامعه مدرسین با بیان اینکه مجمع عمومی جامعه مدرسین و ساماندهی اساتید سطوح عالی و خارج حوزه از مطالبات جدی رهبر معظم انقلاب بود، خطاب به اعضای مجمع عمومی جامعه مدرسین افزود: باید از رهنمودهای مراجع عظام تقلید استفاده شود و حتماً ارتباط خودتان را با مراجع معظم حفظ نمایید و این مطلبی است که مورد تأکید مقام معظم رهبری نیز میباشد.

ایشان با تأکید بر بیتفاوت نبودن در مسایل کشور و منطقه، خطاب به اعضا و هیئترئیسه مجمع عمومی جامعه مدرسین، تصریح کرد: باید مسایل را رصد کنید. اگر در حوزه مسئلهای پیش آمد، آنرا بررسی نمایید. در مسایل نباید بیتفاوت باشید. نسبت به کشور و منطقه اگر به مسئلهای برخورد کردید که باید موضعگیری کنید، موضع بگیرید. همچنین نسبت به مباحث حوزوی باید اصلاحاتی انجام شود و شما در اینباره طرح و برنامه ارائه نمایید.

رئیس شورایعالی جامعه مدرسین در پایان گفت: بنده بهعنوان یک طلبه حوزه، در خدمت شما هستم و در موفقیت این مجمع، هر کاری که از دستم بیاید دریغ نخواهم کرد.

در ادامه دیدار رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین نیز، ضمن تقدیر و تشکر از حضور آیةالله یزدی در جلسه انتخابات هیئترئیسه مجمع عمومی، به برگزاری اولین جلسه این هیئت اشاره کرد و ابراز داشت: آئیننامه تشکیل جلسات هیئترئیسه مجمع، در اولین جلسه مطرح شد و مورد تصویب نیز قرار گرفت.

حجةالاسلام والمسلمین احمد فرخفال، در ادامه افزود: مجمع عمومی و هیئترئیسه آن، در سایه جامعه مدرسین و سیاستهای آن حرکت خواهد کرد و ما در این راه از افراط و تفریط به دور خواهیم بود.

خاطرنشان میشود، در ادامه این نشست، سایر اعضای هیئترئیسه مجمع عمومی، به نکاتی از جمله؛ استفاده از رهنمودهای مقام معظم رهبری، مراجع عظام تقلید و جامعه مدرسین، ایجاد الفت و همدلی بین اساتید، حمایت از جامعه مدرسین در همه مقاطع و متقابلاً حمایت جدی جامعه مدرسین از مجمع عمومی اشاره کردند.


خروج
دوشنبه ٠٢ ارديبهشت ١٣٩٨
جستجوی وب
کانال تلگرام
با افق حوزه به روز باشید
با
کانال تلگرام